Müzisyen bir ses tutkunundan
müzisyen ses tutkunlarına

Teknik zorluklarla değil, her bir aşaması unutulmaz deneyimlerle hatırlanan kayıt süreçleri

Ripple, Ankara’da teknik olarak evrensel standartları sağlayacak şekilde, bilimsel doğruların ışığında projelendirilerek 2018’de inşa edilmiş bir müzik kayıt/miks stüdyosudur. Ripple, müzik üretimi sürecinde müzisyen/sanatçı ya da prodüktörün sanatıyla dinleyici arasına girebilecek teknik zorlukları ortadan kaldırarak, iyi bir akustik ortam ve üst düzey ekipman skalasıyla, ses kayıt ve miks hizmetlerini en kaliteli ve yalın haliyle sanatçılara sunar.

KİMLER VAR?

Ripple, kendisi de bir müzisyen ve aynı zamanda fizik mühendisi olan Anıl Yazıcı tarafından kuruldu. Anıl kişisel tutkusu olan ses ve kayıt teknolojileri konusunda titiz bir yaklaşım ve mükemmeliyetçi bir anlayışa sahip. Stüdyoda kayıt asistanı olarak Burcu Demir, stüdyo asistanı olarak da Aslan İstepanov görev yapıyor.

SİZ VARKEN YALNIZCA "SİZ"

Ripple’da her müşteriyle özel olarak ilgilenilir ve yalnızca o anki işe odaklanılır. Kayıt, miks ya da mastering yapılan müşteri kendisini özel hisseder.

uzun çalışma saatlerine uygun bir ortamIMIZ VAR

Ripple, müşterileri için uzun çalışma saatleri sırasında dinlenmelerine ve rahatlamalarına olanak tanıyan bir bahçeye ve kamelyaya sahiptir. Ayrıca streaming platformların yer aldığı TV, çay-kahve olanakları da müşterilerine kayıt ve yaratım süreçlerinde ihtiyaç duyulan konforu sağlar.

KONUMUMUZ HARİKA

Ripple hem ulaşım açısından hem de müşterilerin yeme-içme gibi gündelik ihtiyaçlarını gidermelerine olanak sağlayan, pek çok seçeneğin yer aldığı çok merkezi bir konumdadır.